CERTYFIKAT

QUESTUJ Z NAMI… ZIQA FUN

Od kwietnia 2021r. marka ZIQA FUN wprowadziła certyfikację dla autorskich opracowań questingowych tworzonych na zlecenie, a także przy współpracy z innymi podmiotami. 

Wspólny znak graficzny ma na celu potwierdzenie stosowania #ziqafuntastycznej formy przy ich tworzeniu oraz ułatwienie ich odszukania w gronie innych tego typu opracowań przez ich pasjonatów.

JESTEŚ NASZYM PARTNEREM?

Jeśli stworzyliśmy już dla Ciebie autorskie opracowanie questingowe (ulotka, mapa, gra…), jednak nie posiadasz jeszcze naszego CERTYFIKATU i chcesz go uzyskać…

napisz do nas,

a my zajmiemy się resztą…

TWORZYSZ WŁASNE OPRACOWANIA?

Rozpoczynasz swoją przygodę w tworzeniu autorskich opracowań questingowych? szukasz wsparcia, opinii merytorycznej…, a może chcesz, aby Twoje opracowania dołączyły do grona #ziqafuntastycznych produktów, które uzyskały CERTYFIKAT?

napisz do nas

przyjedziemy… sprawdzimy… doradzimy…

 

ROZWIĄZAŁEŚ JUŻ NASZ QUEST?

Rozpoczynasz przygodę z naszymi opracowaniami? a może, jesteś już ich #ziqafuntastycznym fanem i masz już kilka opracowań, które rozwiązałeś w terenie? Nie otrzymałeś jeszcze od nas GRATULACJI?

napisz do nas…,

aby uzyskać pamiątkowy DYPLOM UZNANIA…

CHCIAŁBYŚ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Już od dawna obserwujesz tą innowacyjną formę spędzania czasu wolnego dzięki, której mamy możliwość przekazywania wiadomości na temat otaczającego nas świata…, chciałbyś, aby tego typu opracowanie powstało na terenie Twojego ośrodka, miejscowości, gminy, a może chcesz je wykorzystać, jako alternatywę do prowadzonych zajęć dla dzieci i młodzieży…

Nie wiesz od czego zacząć?

napisz do nas

Twój pomysł nam wystarczy…

teraz pozwól, że my skupimy się na jego realizacji…

CERTYFIKACJA DLA PARTNERÓW

CERTYFIKACJA DLA #ZIQAFUNTASTYCZNYCH FANÓW